{Alt Etiketi}

Jet hızında finansal hizmetler parmağının ucunda.

Anında hesap aç, ücretsiz para gönder, kartınla harcama yap ve cashback kazan!

İhtiyacın olan ne varsa Jetpara’da

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since.

Atm

ATM

Bütün ATM’lerden nakit yatır/çek.

Mobil Temassız Ödeme

Mobil Temassız Ödeme

Mobil uygulama üzerinden temassız öde.

QR

QR

QR kodu üzerinden, para yatırma, para çekme, para transferi, ve ödemelerini kolayca yap.

Tek Hesap

Tek Hesap

Mobil uygulama üzerinden diğer banka hesaplarını görüntüle.

Hesap Açma Yaşı 13

Hesap Açma Yaşı 13

Jetpara ile 13 yaşından itibaren hesap açıp, birçok oyun sitesinden güvenle ödeme yapabilirsin.

Cüzdan

Cüzdan

Jetpara ile cüzdanım evde diye endişelenme, mobil uygulaman hep seninle.

Sanal POS

Sanal POS

Ticari hesabın için ücretsiz sanal POS al, gelen ödemelerini mobil uygulama üzerinden kolayca takip et.

Jetpara Kartı

Jetpara Kartı

Yurt içinde ve yurt dışında kısacası her yerde güvenle harca

Yatırımcılar İçin

Odaklılık: Lider şirketler, fintech yoluyla ve fintech’lerle ortaklık yaparak ulaşmak istedikleri hedefleri bilir. Ve yine lider finans kuruluşları fırsatları ararken, mevcut teknolojik çözümler yerine problemin kendisinden işe başlar. Bir fintech çözümünü “tak-çalıştır” yaklaşımıyla faaliyete geçirmeden veya kuruluşlarının operasyonlarına ortak bulmaya çalışmadan önce, faaliyetlerin entegrasyon zorluklarını azaltacak şekilde düzenlemeye çalışırlar.
Yaratıcı düşünce: Günümüzde sürekli değişen fintech ortamında, yenilikçi fintech startup’ları ve teknoloji devlerinden tutun, yan sektörlerdeki şirketlere ve rakiplere kadar, farklı kuruluşlarla etkin ortaklıklar kurulabilir. Lider şirketler farklı görüşlerden, çözümlerden ve fırsatlardan sonuna kadar yararlanmak için geleneksel sınırların dışına çıkarak ortaklıklar kuruyor ve kendi sektörünün dışında yer alan şirketlerle birlikte hareket ediyor.
Küresel bir anlayış: Fintech inovasyonu; benzersiz yetenek ihtiyacı, inovasyon merkezleri, hükümetlerin öncelik farkları ve işbirlikleri neticesinde birçok farklı coğrafyada farklı yollarla gelişiyor. Lider şirketler, değişim sinyallerine farkındalıklarını artırmak ve kendi pazarları dışında potansiyel ortaklar belirlemek için genellikle önemli fintech ekosistemlerine dahil olur. Örneğin, Kanada merkezli CIBC, Avustralya Ulusal Bankası ve İsrailli Bank Leumi, üç bankanın tümü için müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik ortak inovasyon çalışmaları için ortaklık oluşturdu. CIBC ve Avustralya Ulusal Bankası ayrıca bir blockchain projesinde de ortak.
Fintech’ler için değerlendirme çerçevesi: Tutarlı değerlendirme çerçevelerinin oluşturulması ve kullanılması, fintech ortaklıklarını hedeflenen sonuca ulaşacak şekilde konumlandırılması sürecinin önemli bir parçası. Lider şirketler, değerlendirilmekte olan fintech’lerin özelliklerinin yanı sıra, kendi şirket stratejilerine, zorluk noktalarına ve hedeflenen sonuçlara uyumlu çerçevelerden yararlanır.
Deneyimli danışmanlar: Ortaklık kurulması söz konusu olduğunda, lider şirketlerin çoğu mevcut yeteneklerini tamamlayan ve gerek ortaklık fırsatlarını değerlendirirken gerekse de ortaklık yapılarının kurulum ve uygulama aşamalarında ortaya çıkabilecek risklere ve yasal sorunlara yardımcı olabilecek danışmanlardan oluşan bir ağa sahiptir.

Neden Jetpara?

Güvenli

Tanımlamış olduğunuz kartlar PCI-DSS seviyesindeki alt yapımızda güvenle saklanır.

Hızlı

Jetpara ile yurt içi ve yurt dışı 7/24 para gönderip, alabilrisiniz.

Basit

Tek tuşla fatura ödeyip, para transferi yapabilirsiniz.

Ucuz

Hesap ücreti, işlem ücreti, kart ücreti yok !